הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הקשר בין בריאות קרדיווסקולארית טובה בגיל 50 והסיכון לדמנציה
11.8.19

מבוגרים המציגים בריאות קרדיווסקולארית טובה באמצע החיים עומדים בפני סיכון נמוך יותר ללקות בדמנציה בגילאים מאוחרים יותר, אלו ממצאיו של מחקר חדש שפורסם ב- BMJ.

 

החוקרים התבססו על ה- American Heart Association's Life's Simple 7 metrics על מנת לחשב את הסיכון של כמעט 8,000 מבוגרים מבריטניה (כולם ללא תחלואה קרדיווסקולארית בתחילת המחקר, שהם כבני חמישים). הציון התחשב בלחץ הדם, רמות הכולסטרול, רמות הסוכר, דיאטה, פעילות גופנית, BMI ועישון.

 

לאורך מעקב של 25 שנה (חציון), 4% פיתחו דמנציה. לאחר תקנון למשתנים מרובים, כל תוספת של מדד אופטימאלי (לדוגמא, הימנעות מעישון) הייתה קשורה עם הפחתה מובהקת (12%) בסיכון לדמנציה.

 

 

 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007