הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

בחר בחוכמה: מרשמים לאופיאטים, בדיקות למחלת Lyme
8.8.19

ה- American Academy of Pediatrics מפרסמת רשימה של חמש פרקטיקות בריאומטולוגיה מהן מומלץ להימנע, זאת במסגרת הקמפיין "בחר בחוכמה". להלן ההמלצות:

 

  • אין לרשום אופיאטים לטיפול בכאבים כרוניים בקרב ילדים עם מצבים אוטואימוניים.
  • אין צורך לבצע בדיקות ל- antinuclear antibody או לנוגדנים עצמיים אחרים, לילדים, אלא אם כן קיימים סימנים מובהקים של מחלות אוטואימוניות, או שקיים חשד ספציפי להנ"ל.
  • אין צורך לבצע בדיקות להימצאות Lyme disease במסגרת הערכת הגורמים לסימפטומים בשריר-שלד, אלא אם כן תועדה חשיפה או שקיימים ממצאים מתאימים בבדיקה.
  • אין צורך לבצע בדיקות גנטיות תקופתיות לסינדרומים המערבים חום גבוה טרם ביצוע בדיקות זיהומיות ואונקולוגיות, או בקרב מטופלים ללא ראיות ברורות להיארעות חוזרת של חום גבוה.
  • אין צורך לבצע בדיקות ל- rheumatoid factor לצורך הערכת מצבם של ילדים עם מחלה ריאומטולוגית כגון juvenile idiopathic arthritis.

 

 

 

 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007