הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הפסקת הטיפול ב- DOACs בקרב חולים עם פרפור פרוזדורים המיועדים לטיפול כירורגי
8.8.19

אסטרטגיה מתקוננת להפסקת הטיפול ב- (direct-acting oral anticoagulant (DOAC – ללא צורך בטיפול מגשר ב- heparin או בבדיקת קרישה טרם הפעולה הכירורגית – עשויה לסייע לפשט את הטיפול בחולים עם פרפור פרוזדורים המיועדים לטיפול כירורגי אלקטיבי.

 

המחקר כלל מעל ל- 3000 מבוגרים עם פרפור פרוזדורים שהתעתדו לעבור פרוצדורה שדרשה הפסקת טיפול ב- DOAC. הטיפול הופסק במהלך 1-2 הימים שקדמו לפרוצדורה והוחל שוב 1-3 ימים לאחריה, כתלות בסיכון לדימום.

 

לאחר 30 ימים, שיעור ההיארעות של מדדי המחקר העיקריים – דימום חמור או arterial thromboembolism היה נמוך.

 

 

 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007