הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ייעוץ לשינוי הרגלי החיים מפחית את הסיכון הקרדיווסקולארי בקרב חולי סוכרת
4.8.19

ייעוץ לשינוי הרגלי החיים במהלך הביקורים במרפאה הראשונית קשור בהפחתת הסיכון לאירועים קרדיווסקולאריים בקרב חולי סוכרת. כך מציע מחקר רטרוספקטיבי שפורסם ב- Diabetes Care.

 

במחקר השתתפו 20,000 מבוגרים עם סוכרת לא מאוזנת. תועדה תדירות הייעוצים שניתנו לדיאטה, פעילות גופנית או הפחתה במשקל לאורך תקופה של שנתיים, ונבדקה ההיארעות של אירועים קרדיווסקולאריים ומוות מכל הסיבות.

 

שיעור ההיארעות המצטבר של אירועים קרדיווסקולאריים ותמותה היה 33% בקרב מטופלים שקיבלו ייעוץ לשינוי הרגלי החיים לפחות פעם בחודש, בהשוואה ל- 38% בקרב הללו שקיבלו ייעוץ בתדירות נמוכה יותר. לאחר תקנון למשתנים מתערבים נמצא כי נבדקים שקיבלו ייעוץ פעם בחודש הדגימו סיכון נמוך ב- 12% ללקות באירועים קרדיווסקולאריים או למות, בהשוואה לנבדקים שקיבלו ייעוץ פעם בשלושה חודשים.

 

 

 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007