הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ממשל טרמפ מתווה תוכנית ליבוא תרופות
4.8.19

ממשל טרמפ מתווה תוכניות יבוא לארה"ב על מנת להפחית את מחירי התרופות.

 

מתאר אחד יאפשר למדינות, לסיטונאים או לרוקחים לפתח תוכניות פיילוט ליבוא מקנדה של גרסאות לתרופות המאושרות על ידי ה- FDA בארה"ב. יבוא יתאפשר למוצרים הבאים: חומרים לשחרור מבוקר, מוצרים ביולוגיים, תרופות לאינפוזיה, תרופות למתן תוך ורידי, תרופות נשאפות במהלך ניתוחים, parenteral drugs וכל מוצר העומד ב- REMS (Risk Evaluation and Mitigation Strategy).

 

מתווה שני יכלול ייעוץ של ה- FDA ליצרנים ליבוא מוצרים ממדינות אחרות, זאת כל עוד תרופות דומות נמכרות בארה"ב.

 

 

 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007