הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר



כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

בור של חובות: מי מתנדב להיות הכיס העמוק של טבע
1.8.19

ההכרזה על מיזוג בין החטיבה הגנרית של פייזר לחברת מיילן, אחד האירועים הדרמטיים בשוק התרופות הגנריות המוכה, העלתה אתמול את שווייה של טבע ב-4.2% - 350 מיליון דולר. זאת ההערכה הראשונית של השוק לתועלת הכלכלית שעשויה לצמוח לטבע מקונסולידציה בענף, כמו מספר קטן יותר של יצרניות גדולות יותר מול קבוצות הרכישה, ששולטות ב-85% מרכישת התרופות בשוק האמריקאי. מיזוג עם פייזר עשוי היה להיות פתרון אלגנטי למשבר הפיננסי החמור של טבע, אבל נראה שיש סיבות לכך שפייזר לא לקחה בו חלק; סיבות שיקשו על טבע למצוא שותף לעסקה דומה, ושאם יימצא - קשה לראות איך היא תתבצע לפי שווי גבוה משמעותית משווייה הנוכחי של... 

 

 

 

 

 מאת יורם גביזון

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007