הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

אזהרה תתווסף לתרופה המיועדת לטיפול ב-Ulcerative Colitis , דלקת פרקים
1.8.19

(Tofacitinib (Xeljanz תשווק כעת בצירוף הערה המזהירה מפני סיכון מוגבר לפקקת ותמותה בקרב מטופלים הנוטלים מינונים גבוהים של התרופה, כך פרסם ה- FDA. ה- Janus kinase inhibitor הפומי מאושר לטיפול ב- rheumatoid arthritis, psoriatic arthritis ו- ulcerative colitis.

 

על המטופלים ליידע את הרופא המטפל במקרים בהם חוו בעבר קרישי דם או בעיות לב ולדון עימם בנוגע לחששות ולסיכונים. יש להפסיק את הטיפול בתרופה ולפנות לסיוע רפואי מיידי במקרים בהם מופיעים סימפטומים בלתי רגילים ובהם:

  • קוצר נשימה
  • כאבים בחזה המוחמרים בנשימה
  • נפיחות בגפיים
  • כאבים או רגישות ברגליים, אדמומיות בעור

 

 

 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007