הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

בניתוחים לא לבביים, התקופה שלאחר הניתוח היא המסוכנת ביותר
1.8.19

כמעט כל מקרי המוות הקשורים לניתוחים לא לבביים מתרחשים לאחר הפרוצדורה ולא במהלכה, כך על פי מחקר בינלאומי גדול שפורסם ב- Canadian Medical Association Journal.

 

במחקר השתתפו כ- 40,000 מבוגרים מגיל 45 ומעלה שעברו ניתוח לא קרדיאלי בין השנים 2007-2013. כ- 2% נפטרו במהלך 30 הימים שלאחר הניתוח. מהללו, כ- 1% נפטרו במהלך הניתוח, 70% במהלך תקופת האשפוז שלאחר הניתוח, ו- 29% לאחר השחרור מבית החולים. פרק הזמן שחלף מהניתוח עד המוות היה 11 ימים (חציון).

 

שלושה סוגי סיבוכים היו אחראים ל- 45% ממקרי המוות: דימום חמור, פגיעה קרדיאלית וספסיס. הסיבוכים הללו אירעו לאחר חציון של 0, 1 ו- 6 ימים, לאחר הניתוח.

 

 

 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007