הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ויטמין D וסוכרת
30.7.19

המחקר שנערך בקוויבק, קנדה כלל 96 נבדקים שלא טופלו בתרופות לסוכרת במהלך החודשים האחרונים.

 

מחצית מהנבדקים קיבלה 5,000 יחידות של ויטמיןD-3  מדי יום, למשך 6 חודשים – 5-10 פעמים המינון המומלץ והמחצית השנייה קיבלה פלסבו. לאחר שישה חודשים, מצאו החוקרים בקרב נבדקים עם סיכון גבוה לסוכרת או שאובחנו לאחרונה כחולים בסוכרת סוג 2, שיפור ברגישות ההיקפית לאינסולין ובפעילות תאי הבטה בלבלב.

 

החוקרים אף מצאו כי הללו עם הרגישות הנמוכה ביותר לאינסולין בתחילת המחקר הפיקו את מירב התועלת מקבלת תוספי ויטמין ה- D. אף על פי כן, לא נצפתה תועלת עבור מדדים אחרים כולל רמות הגלוקוז בצום, לחץ הדם ומשקל הגוף.

 

 

 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007