הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA אישר טיפול ראשון בגלוקגון הניתן ללא זריקה
30.7.19

ה- FDA אישר אבקה המיועדת לשימוש נזאלי לטיפול באירועים חמורים של היפוגליקמיה בקרב חולי סוכרת. Baqsimi שאושרה למטופלים מגיל 4 ומעלה היא טיפול הגלוקגון הראשון המאושר ללא זריקה.

 

האישור מתבסס על שלושה מחקרים – שניים במבוגרים (150 נבדקים) ואחד בילדים (50 נבדקים) שהשוו טיפול באבקה ובזריקה. היעילות והבטיחות של שני הטיפולים נמצאו דומים.

 

עלון התרופה מזהיר מפני מצבים העשויים לגרום לרמות נמוכות של גלוקוז זמין בכבד (אי ספיקה של האדרנל, היפוגליקמיה כרונית, צום ממושך). יתר על כן, התרופה אינה מאושרת עבור מטופלים עם גידולים בלבלב או בבלוטת האדרנל.

 

תופעות הלוואי הנפוצות של Baqsimi כוללות  כאבי ראש, גודש באף, בחילות, גירוי בדרכי האוויר העליונות והקאות.

 

 

 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007