הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

עקב אכילס של הנגיפים
28.7.19

כולנו שמענו בשלב זה או אחר בחיינו את האבחנה המייאשת ''זה ויראלי'', שפירושה בדרך כלל "שכבו במיטה ותנוחו – זה כל מה שאפשר לעשות". לעיתים קרובות מדובר במחלה שגורמים לה נגיפים ממשפחת הפיקורנווירוס (Picornavirus). קיימים למעלה משמונים מיני נגיפים במשפחה הזאת, המחולקים ל-35 סוגים, ביניהםריינוווירוסים (Rhinoviruses) ואנטרווירוסים (Enterovirus) הגורמים למחלות רבות.

 

נגיפים ממשפחת הריינוווירוס אחראים לדוגמה על הצטננויות של עונות המעבר. הנגיפים הללו מועברים בקלות במגע ובאוויר, שכן הם יציבים מאוד ויכולים לשרוד ימים ארוכים בטמפרטורת החדר. נגיפים ממשפחת האנטרווירוס גורמים למגוון רחב של מחלות, כגון מחלת הפה והגפיים, דלקת שריר הלב, דלקת לבלב, דלקת קרום המוח ודלקת המוח. בשנים האחרונות התרחשו כמה התפרצויות של נגיפים מהמשפחה הזאת באסיה ובארה''בשהובילו לתחלואה קשה.

 


 

 

 מאת אנה ריבקין

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007