הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הסיכון להישנות VTE גבוה לאחר הפסקת טיפול בנוגדי קרישה
28.7.19

מעל לשליש מהמטופלים שחוו venous thromboembolism (VTE) והפסיקו את הטיפול בנוגדי קרישה עשויים לחוות הישנות לאורך העשור שלאחר הפסקת הטיפול. אלו מסקנותיה של Meta-analysis שפורסמה בכתב העת BMJ.

 

החוקרים ניתחו 18 מחקרים שכללו 7500 מטופלים עם היסטוריה של VTE, אשר הפסיקו טיפול בנוגדי קרישה לאחר שלושה חודשים לפחות.

 

במהלך השנה הראשונה שלאחר הפסקת הטיפול, הסיכון להישנות היה 10%. הסיכון המצטבר לאחר שנתיים היה 16%, 25% לאחר 5 שנים ו- 36% לאחר 10 שנים. הסיכון להישנות לאחר distal deep vein thrombosis היה נמוך (1.9% לאחר שנה). גברים הדגימו סיכון גבוה יותר להישנות בהשוואה לנשים. כ- 4% ממקרי ההישנות היו קטלניים.

 

 

 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007