הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

"סכנת חיים ממשית": משרד הבריאות מנחית תקן חדש על חברות הקנאביס
25.7.19

יובל לנדשפט, מנהל היחידה לקנאביס רפואי (היק"ר) במשרד הבריאות, הבהיר לחברות המחזיקות מפעל קנאביס בעל תקן GMP ופועלות בישראל כי החל ב-1 בספטמבר 2019 הוא אוסר עליהן לקבל חומרי גלם של קנאביס שאינם עומדים בכל דרישות תקן האיכות IMC-GAP.

 

לנדשפט הבהיר כי חל איסור לייצר מוצרי קנאביס רפואי שאינם עומדים בדרישות האיכות לייצור IMC-GAP. בשוק הקנאביס החלו לדבר על כך שיש צורך להעביר חומר במהרה למפעלים, שכן לנדשפט אינו מתכוון לדחות את יום הדין.

 

לא ברור איך ההוראה החדשה של לנדשפט מתיישבת עם ההקלות שאותן מעוניין משרד הבריאות לתת לילדים מטופלים, ובהם חולי סרטן וסובלים מאוטיזם, שנדרשים לקבל קנאביס רפואי מההסדרה הישנה. זאת, לאחר ההסברים שקיבלו מהרופאים, ולפיהם הם הצליחו להתייצב על המינונים והזנים הישנים - שאותם לא יוכלו לרכוש במסגרת ההסדרה החדשה.

 

 

 

 

 מאת שלי אפלברג

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007