הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

אינטק קורסת ב-85% בעקבות כישלון הניסוי המכריע בתרופה לפרקינסון
25.7.19

מנייתה של חברת אינטק פארמה (0.52 -4.44%, שמפתחת תרופות על בסיס טכנולוגיה מוגנת פטנט לשחרור מבוקר ורציף של החומר הפעיל, קורסת ב-85% בנאסד"ק - לאחר שהודיעה על כישלון בניסוי המכריע לפיתוח גלולת אקורדיון לטיפול במחלת הפרקינסון.

 

אינטק, שנסחרה בשווי של 99 מיליון דולר לפני הנפילה, דיווחה כי גלולת האקורדיון שלה, שכוללת את החומר הפעיל Levodopa/Carbidopa לטיפול במחלת הפרקינסון, לא השיגה תוצאות טובות באופן מובהק סטטיסטית לעומת הגלולה Sinmet, אשר מביאה לשחרור מיידי של חומר פעיל זה בדמו של החולה.

 

גלולת האקורדיון לא עמדה ביעד המרכזי של הניסוי: להוריד בצורה מובהקת סטטיסטית את הזמן שבו חולה פרקינסון סובל ממוגבלות מוטורית קשה ומכונה זמן ה-OFF בהשוואה לגלולה Sinmet.

 

אינטק פארמה פיתחה גלולת אקורדיון שהיא מערכת נשיאה לתרופות ממרכיבים כימיים שמאושרים לשימוש בבני אדם. המערכת מקופלת לקפסולה, ולאחר הגעת הקפסולה לקיבה נפרש האקורדיון ונשאר בה זמן ארוך יותר לעומת פרק הזמן שבו שוהות בקיבה תרופות רגילות. בזמן זה התרופה משתחררת באופן רציף ומבוקר בקיבה.

 

 

 

 

 

 מאת יורם גביזון

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007