הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

שליטה הדוקה על רמות הגלוקוז בקרב מטופלים עם שבץ והיפרגליקמיה
25.7.19

טיפול אינטנסיבי להורדת רמות הגלוקוז אינו יעיל יותר מהטיפול הסטנדרטי עבור מטופלים עם שבץ והיפרגליקמיה, כך על פי מחקר חדש שפורסם בכתב העת JAMA.

 

כ- 1200 מטופלים עם שבץ איסכמי והיפרגליקמיה (רמות גלוקוז גבוהות מ- 6.1 mmol/L וסוכרת סוג 2, או גבוהות מ- 8.3 mmol/L ללא סוכרת ) חולקו אקראית לקבלת טיפול אינטנסיבי או סטנדרטי למשך 72 שעות. הטיפול האינטנסיבי כלל אינפוזיה המשכית של אינסולין במטרה להוריד את רמות הגלוקוז ל- 80 עד 130 מ"ג/ד"ל. הטיפול הסטנדרטי כלל אינסולין מלעורי מדי שש שעות במטרה לשמור על רמות של 80-179 מ"ג/ד"ל.

 

שיעור המטופלים שהציגו ציון תפקודי גבוה לאחר 90 ימים היה דומה בקרב שתי הקבוצות. היפוגליקמיה חמורה אירעה בקרב 2.6% מהמטופלים בקבוצת הטיפול האינטנסיבי ובאף אחד מהמטופלים בקבוצת הטיפול הסטנדרטי.

 

 

 

לידיעה >>


 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007