הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

פרי דוידסון הלך לחוף הים וגילה איך הופכים קנאביס לתרופה
23.7.19

פרי דוידסון היה מתוסכל. ב–2010 הוא גר בשכונת נוה צדק בתל אביב והלך מדי יום לחוף הים, במשך שישה חודשים. "כשמסיימים פרק בחיים", אומר דוידסון, "חשוב מאוד לא לעשות כלום — להוציא את כל האוויר החוצה לפני שמתמלאים ברוח חדשה".

 

השיטוטים על חוף הים נהפכו לשגרת יומו של דוידסון לאחר שפרש באותה שנה מתפקידו כמנכ"ל ומייסד־שותף בחברה הראשונה בישראל לגידול והפצת קנאביס רפואי, תיקון עולם. באותם ימים תיקון עולם לקחה חלק בדיוני ועדת הבריאות של הכנסת, ודוידסון הפציר בחברי הוועדה להסדיר מודל פיננסי לחברות קנאביס רפואי. תיקון עולם, שפעלה בשנותיה הראשונות ללא מטרות רווח, כרעה תחת הביקוש העצום לקנאביס רפואי — ועלויות התפעול שלה תפחו מדי חודש.

 

 

 

 

 מאת עירד עצמון שמאייר

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007