הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

אמצעים למניעת היריון: כל המרבה הרי זה משובח
23.7.19

מחקר חדש מצא כי אספקה לשנה של גלולות למניעת היריון יעילה יותר מאספקה של שלושה חודשים, הן מהבחינה הבריאותית והן מבחינת העלויות למערכת הבריאות.

 

אספקה לשנה של גלולות למניעת היריון משפרת את ההיענות ומפחיתה את שיעור ההריונות הבלתי רצויים. על מנת להעריך את ההשלכות הפיננסיות והקליניות פיתחו החוקרים מודל של קבלת החלטות.

 

המודל הניח כי 24,300 נשים יקבלו מרשמים לגלולות למניעת היריון מדי שנה, מחצית מהנשים הללו יעדיפו לקבל אספקה של שנה, ועלות כל היריון לא מתוכנן תהיה 17,000$. ממצאי המודל מעידים כי מתן אפשרות לאספקה של שנה תמנע 583 הריונות לא רצויים ו- 245 הפסקות היריון מדי שנה, ובכך יחסכו 2.117,800$.

 

 

 

 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007