הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- WHO מכריז על מצב חירום עקב מגיפת האבולה
21.7.19

ה- World Health Organization הכריז על מגיפת האבולה ברפובליקה הדמוקרטית של קונגו כמצב חירום לבריאות הציבור, בעל חשיבות בין לאומית.

ההכרזה פורסמה בעקבות מקרה התחלואה הראשון ב- Goma, עיר בגבול רואנדה. הסוכנות מעריכה כי 15,000 איש חוצים את גבול רואנדה דרך העיר מדי יום.

 

מאז החלה התפרצות בשנה שעברה, דווחו מעל ל- 2500 מקרי תחלואה מאושרים או חשודים. כ- 140 עובדי מערכת הבריאות חלו ו- 40 מתו, שניים נרצחו. להלן עיקרי ההמלצות שפרסמה הסוכנות:

 

  • יש להמשיך בבדיקות הסקר בגבולות הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו ובדרכים הראשיות במדינה.
  • יש לנקוט צעדים לשיפור זמינות החיסון נגד אבולה.
  • לא מומלץ על סגירת הגבולות, הגבלות לנוסעים, או בדיקות סקר בשדות התעופה ובנמלי הים.

 

 

 

 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007