הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

לאן נעלם קור שולץ?
18.7.19

העניין כעת הוא כבר לא אם אנליסט זה או אחר קולע או מפספס, אלא דורש התייחסות מצד החברה. גם אם לא כלפי חוץ בתקשורת, אז מול המשקיעים המודאגים וגם מול העובדים. הפעם האחרונה והיחידה שקולו של שולץ נשמע שלא במועדי פרסום הדו"חות היתה בינואר האחרון, אז השתתף בכנס של ג'יי.פי. מורגן. נראה ששולץ לא לגמרי מפנים שטבע היא כבר לא מה שהיתה פעם, וייתכן שהוא צריך להופיע גם בכנסים נוספים כדי להציג את סיפורה של החברה ולתת אופק למשקיעים אם ברצונו שהם יתאזרו בסבלנות.

 

 

גורמים שמקורבים לטבע מתארים אווירת נכאים בחברה, בדומה למה שהיה לפני שלוש שנים לאחר עזיבתו הפתאומית של המנכ"ל הקודם ארז ויגודמן, רק יותר גרוע. "אז", אומרים המקורבים לחברה, "היתה תקווה שיגיע מנכ"ל חדש שמבין בפארמה ויסובב את הספינה בחזרה למסלול. בימים אלה, הייאוש הופך עמוק יותר משום ששולץ, שהובא על תקן המושיע לו היו זקוקים בטבע, לא מצליח לשנות את מצבה. בינתיים הוא רק מחמיר".

 

 

 

 

 

 מאת סופי שולמן

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007