הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ביומיקס נכנסת לבורסה של ניו יורק במיזוג עם חברת CHAC
18.7.19

חברת ביומיקס (BiomX), המפתחת תרופות מבוססות מיקרוביום, תחל להיסחר בבורסת ניו יורק לאחר שחתמה על הסכם מיזוג עם חברת שרדן (Chardan Healthcare Acquisition), שגייסה 70 מיליון דולר.

 

שרדן היא חברת SPAC (Special Purpose Acquisition Company) - חברה המגייסת כסף תמורת מניות, במטרה לרכוש חברה בפרק זמן קצוב. הכסף שגייסה שרדן הופקד בנאמנות ויוחזר לבעלי המניות אם עסקת הרכישה אינה לטעמם. החברה חתמה על הסכמים עם בעלי מניותיה של ביומיקס כולל אורבימד, קרנות של ג'ונסון אנד ג'ונסון, Takeda, קרן Seventure ובעלי מניות חדשים כמו RM Global Biopharma. בכך היא הבטיחה גיוס הון מינימלי של 50 מיליון דולר לצורך השלמת העסקה.

 

 

 

 

 מאת יורם גביזון

 
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007