הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

האם איכות הדיאטה משפיעה על המיקרוביום של המעי?
18.7.19

מחקר חדש בחן את השפעת איכות הדיאטה על הרכב המיקרוביום במעי. המחקר מציע כי דיאטה איכותית עשויה להגדיל את מספר החיידקים המועילים, בעוד שדיאטה באיכות נמוכה עשויה להעלות את מספרם של החיידקים המזיקים.

 

על מנת להעריך את אופי החיידקים במעי האדם נעזרו החוקרים בטכניקת ריצוף גנטי הקרויה "16s RNA sequencing" שנערכה על 97 ביופסיות שניטלו מרירית המעיים של 34 נבדקים בריאים.

 

הנבדקים דיווחו על איכות הדיאטה שלהם באמצעות שאלונים. איכות הדיאטה הוערכה באמצעות ה- Healthy Eating Index (HEI). בהתבסס על הנ"ל הוגדרה דיאטה עשירה בפירות, ירקות ודגנים מלאים וענייה בסוכר, אלכוהול ושומנים כדיאטה איכותית.

 

היענות לדיאטה איכותית הייתה קשורה עם רמות גבוהות של חיידקים מועילים, כלומר חיידקים עם תכונות אנטי דלקתיות.

 

 

 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007