הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

Takotsubo Syndrome והיארעות מחלת הסרטן
18.7.19

כאחד מתוך כל שישה חולים עם takotsubo syndrome (TTS) אף לוקה בסרטן, אלו ממצאיו של מחקר חדש שפורסם ב- Journal of the American Heart Association.

 

בקוהורט נכללו 1600 נבדקים עם TTS, אי ספיקת לב חריפה המתרחשת לאחר סטרס פיזי ופסיכולוגי חמור. שיעורי הממאירות היו גבוהים באופן מובהק בקרב הנבדקים הללו בהשוואה לנבדקים דומים עם acute coronary syndrome (18% מול 11%). המחלות הממאירות הנפוצות ביותר היו בשד ובדרכי העיכול.

 

חולי TTS וסרטן הדגימו סבירות גבוהה יותר להדגים טריגרים פיזיים – אך סבירות נמוכה יותר להדגים גורמים רגשיים – בהשוואה לנבדקים ללא ממאירות והללו עם ממאירות הדגימו שיעורי תמותה גבוהים יותר בטווח הארוך בהשוואה להללו ללא ממאירות.

 

 

 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007