הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

NOACs יעילים כנוגדי קרישה בשלבים מוקדמים של מחלת כליות כרונית
18.7.19

non-vitamin K oral anticoagulants (NOACs) יעילים למניעת שבץ או תסחיפים בשלבים מוקדמים של מחלת כליות כרונית, אך התועלת אינה ברורה בקרב חולים עם מחלה מתקדמת.

 

החוקרים סקרו את הראיות העולות מ- 45 מחקרים שבדקו אסטרטגיות לטיפול בנוגדי קרישה בקרב 34,000 חולים במחלת כליות כרונית או המטופלים בדיאליזה.

 

הם מצאו כי NOACs היו יעילים יותר מ- vitamin K antagonists למניעת שבץ ותסחיפים בקרב חולים עם פרפור פרוזדורים ומחלת כליות בשלבים מוקדמים. אף על פי כן, בקרב החולים במחלת כליות מתקדמת לא נמצאו ראיות ברורות המעידות על יעילות הטיפול בנוגדי הקרישה.

 

 

 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007