הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

Menstrual cups יעילות כמוצרים אחרים להיגיינה נשית
18.7.19

גביעוניות (Menstrual cups) יעילות ובטוחות כפדים חד פעמיים או טמפונים, אלו מסקנותיה של Meta-analysis שפורסמה ב- Lancet Public Health.

 

החוקרים ניתחו 43 מחקרים שכללו 3300 נשים שהשתמשו או שנתבקשו להשתמש בגביעוניות.

 

ארבעה מחקרים מצאו יעילות דומה לגביעוניות ולמוצרים אחרים להיגיינה נשית. שיעור הזיהומים היה אף הוא דומה או אף נמוך יותר. שלושה-רבעים מהנבדקות ב- 13 מחקרים ציינו כי ביקשו להמשיך ולהשתמש בגביעוניות גם לאחר תום המחקר.

 

אירועים בלתי רצויים תועדו בחמישה מקרים וכללו שוק טוקסי, קושי להסיר את ההתקן שדרש התערבות רפואית ושחרור של התקנים תוך רחמיים.

 

 

 

 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007