הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

האיוולת של הכשרת הרופאים - 37% למדו בחו"ל, רובם בפקולטות גרועות
16.7.19

הממונה על השכר במשרד האוצר, קובי בר נתן, הקדיש בדו"ח בשנתי האחרון שחיבר פרק שלם לשכר הרופאים. על פי נתוניו, שכר הרופאים עלה בעשור בין 2008 ל–2017 ב–42% ריאלית (עלייה נומינלית של 59%) — הרבה יותר מהעלייה של 21% בשכר במגזר הציבורי כולו, או 11% עלייה ריאלית בשכר הממוצע במשק.

 

ואולם נתוני הממונה על השכר מוטים כלפי מטה, משום שהם בוחנים רק את שכר הרופאים בבתי החולים. הוא אינו בודק מה קרה עם שכר הרופאים בקופות החולים (הן נמצאות במרוץ מטורף אחר רופאים, ועוקפות את בתי החולים בשכר שהן מציעות למומחים), וכמובן שאינו בודק מה קרה להכנסות הרופאים ברפואה הפרטית.

 

 

 

 

 מאת מירב ארלוזורוב

 
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007