הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

סרטן המעי הגס: טיפול בשלוש תרופות מהווה אלטרנטיבה לכימותרפיה
16.7.19

טיפול כימותרפי הניתן לחולים בסרטן מעי מתקדם וגורמי סיכון גנטיים לרוב אינו יעיל. שילוב של שלוש תרופות שונות עשוי להוות מפתח לטיפול אלטרנטיבי.

 

שילוב של שלוש תרופות – שתיים המתמקדות בתאים הסרטניים ואחת המעכבת את הגן BRAF, גן נפוץ הקשור לתחלואה – נבדק בקרב חולים שלא הגיבו כראוי לטיפולים קודמים. במחקר השתתפו 665 חולים, חלקם קיבלו את שלוש התרופות: encorafenib, cetuximab ו- binimetinib, אחרים טיפול משולב במעכב ה- BRAF encorafenib ובתרופה האנטי סרטנית cetuximab. קבוצה שלישית יכלה לבחור בין התרופה הכימותרפית irinotecan או folinic acid, fluorouracil, irinotecan (FOLFIRI) ו- cetuximab.

 

הטיפול המשולש נמצא כיעיל ביותר, בעוד שהטיפול הסטנדרטי הביא לשיעורי הישרדות כללים של 5.4 חודשים, הטיפול המשולש הביא לשיעור הישרדות (חציון) של 9 חודשים.

 

 

 

 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007