הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

רק 1 מתוך כל 3 גברים בסיכון גבוה נוטל PrEP למניעת HIV
16.7.19

השימוש ב- preexposure prophylaxis (PrEP) בקרב גברים המקיימים יחסי מין הומוסקסואליים למניעת HIV עלה פי שש בין השנים 2014-2017, אך הוא עדיין חסר, כך מפרסם ה- MMWR.

 

חוקרי ה- CDC חקרו כמעט 7900 גברים המקיימים יחסי מין הומוסקסואליים ללא HIV מ- 20 אזורים עירוניים שמילאו שאלונים בין השנים 2014-2017. לגברים היה בן זוג עם HIV או שדיווחו על לפחות שני בני זוג במהלך השנה האחרונה, כמו גם על הימנעות משימוש בקונדומים או על מחלת מין חיידקית. להלן עיקרי הממצאים:

 

  • המודעות ל- PrEP עלתה בין שתי תקופות המחקר, מ- 60% ל- 90%.
  • השימוש ב- PrEP עלה מ- 6% ל- 35%.
  • השימוש ב- PrEP בשנת 2017 היה תלוי מוצא: 42% בקרב לבנים, 30% בקרב היספאנים ו- 26% בקרב שחורים.

 

 

 

 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007