הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חיסון נגד שפעת בהיריון: ללא סיבוכים גם לאחר חמש שנים
14.7.19

ילדים מקנדה שאימם בעודה הרה איתם חוסנה נגד H1N1 אינם מדגימים כל תופעות לא רצויות בהגיעם לגיל חמש שנים, כך על פי מחקר חדש שפורסם ב- BMJ.

 

החוקרים ניתחו רשומות רפואיות מאונטריו הנוגעות לכ- 105,000 לידות חיות, 30% מהילדים נולדו לאמהות שחוסנו נגד H1N1 במהלך ההיריון. החוקרים ניסו להעריך את ההשלכות לטווח הארוך של חשיפה תוך רחמית לחיסון נגד influenza.

 

בהשוואה לילדים שנולדו לאמהות שלא חוסנו, הללו שנחשפו לחיסון בעודם ברחם לא הדגימו בהגיעם לגיל חמש שנים כל סיכון מוגבר לזיהומים בדרכי הנשימה, דלקות אוזניים, סרטן, הפרעות תחושה, שימוש בשירותי החירום הרפואיים או תמותה.

 

 

 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007