הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חלוקת עלונים בחדר ההמתנה משפרת את ההיענות לחיסון נגד שפעת
14.7.19

חלוקת עלון הדרכה קצר בנוגע לחיסון נגד שפעת, להורים הממתינים בחדרי ההמתנה של רופאי הילדים, משפרת את הסבירות כי ילדם של ההורים יחוסן. אלו מסקנותיו של מחקר חדש שפורסם בכתב העת Pediatrics.

 

כ- 400 זוגות של הורים וילדים בחדרי ההמתנה של שתי מרפאות בניו-יורק חולקו באופן אקראי לקבלת עלון של עמוד אחד המפרט על תחלואת השפעת המקומית והלאומית, או לא לקבל עלון שכזה. העלון הדגיש את הסיכון והחומרה של מחלת השפעת כמו גם את העובדה כי החיסון עצמו אינו גורם לשפעת.

 

סה"כ, הודגמה סבירות גבוהה יותר כי ילדים להורים שקיבלו את העלון, יחוסנו עד תום עונת השפעת (75% מול 65%).

 

 

 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007