הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

צריכת משקאות ממותקים והסיכון לסרטן
14.7.19

במחקר השתתפו כ- 100,000 מבוגרים מצרפת (כ- 80% נשים) אשר הדיאטה שלהם הוערכה פעמיים במהלך 24 שעות לאורך תקופה של שנתיים. הגיל הממוצע בתחילת המחקר היה 42 שנים.

 

לאורך חמש שנות המעקב (חציון), אירעו כ- 2200 מקרי סרטן, כרבע היו סרטן השד. לאחר תקנון למשתנים מתערבים כולל BMI, עישון והיסטוריה משפחתית של סרטן, נמצא כי סה"כ הסיכון לסרטן גדל עבור כל עלייה של 100-mL/day בצריכת המשקאות הממותקים, כולל משקאות קלים ומיצים המכילים 100% פרי. הסיכון לסרטן השד, במיוחד סרטן שד לפני המנופאוזה, גדל אף הוא עם העלייה בצריכת המשקאות הממותקים, אף על פי שצריכת משקאות פירות בלבד לא הגבירה את הסיכון. הסיכון לסוגי סרטן אחרים כגון סרטן המעי הגס והערמונית לא הושפע מצריכת משקות ממותקים.

 

 

 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007