הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

כאב הראש של שולץ: התרופה החדשה למיגרנה כבר כנראה לא תביא לטבע מכירות של מיליארד דולר
11.7.19

שאלת חזרתה לצמיחה של חברת טבע (3,257 +0.03%ב–2020 מטרידה את שוק המניות, והיתה אחת הסיבות לכך שהמניה איבדה 40% משווייה מתחילת 2019. קור שולץ, מנכ"ל טבע, אמר בעבר ש–2019 תהיה שנת שפל בהכנסותיה של החברה. ואולם בשיחת הוועידה, שהתקיימה עם פרסום התוצאות הכספיות לרבעון הראשון של 2019, נשמע שולץ כבר פחות משכנע בכך.

 

אחד הגורמים שישפיעו על יכולתה של טבע לחדש את צמיחתה הוא קצב הצמיחה של שתי התרופות המקוריות שהשיקה ב–2018, ויכולתן לקזז את הירידה המואצת במכירותיה של קופקסון , התרופה המקורית לטיפול בטרשת נפוצה, שהיתה במשך שני עשורים יצרן ההכנסות ותזרימי המזומנים העיקרי של החברה.

 

 

 

 

 

 מאת יורם גביזון

 
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007