הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- WHO מערכן את רשימת התרופות החיוניות שלו, ומוסיף חמישה טיפולים למחלת הסרטן
11.7.19

ה- World Health Organization מעדכן את ה- List of Essential Medicines ומוסיף 28 טיפולים חדשים למבוגרים ו- 23 לילדים, בנוסף לאינדיקציות חדשות ל- 26 טיפולים שכבר מצויים ברשימה. בין עיקרי החידושים מצויים חמישה טיפולים לסרטן הנחשבים לטובים ביותר במונחים של הישרדות, ומיועדים לטיפול במלנומה, סרטן הריאות, הדם והערמונית.

 

מה- WHO נמסר כי "מעל ל- 150 מדינות נעזרות ברשימת התרופות החיוניות של הארגון בתהליכי קבלת ההחלטות שלהן, בנוגע לתרופות המדגימות את יחס העלות/תועלת הטוב ביותר ובהתבסס על הראיות הקליניות וההשפעה על בריאות הציבור."

 

הסוכנות אף מעדכנת את ה- List of Essential In Vitro Diagnostics שלה, שכעת תכלול 12 בדיקות לאיתור גידולים סולידיים (לדוגמא, במעי הגס, בכבד ובצוואר הרחם) כמו גם לוקמיה ולימפומה.

 

 

 לידיעה >>

 

לידיעה >>

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007