הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

האם צריכת אלכוהול בגיל מבוגר מאריכה את תוחלת החיים?
11.7.19

מחקר גדול מציע כי צריכת אלכוהול בגיל המבוגר מפחיתה את הסיכון לתמותה. אף על פי כן, החוקרים מזהירים כי יתכן ומשתנים מתערבים השפיעו על תוצאות המחקר ומציינים את הצורך במחקר נוסף.

 

במחקר שהחל בשנת 1992 השתתפו כ- 8000 מבוגרים שנולדו בין השנים 1931-1941. מידע נאסף פעמיים בשנה ועל פיו חולקו הנבדקים לחמש קטגוריות: מתנזרים (עד 12 משקאות במהלך החיים), מתנזרים כיום (שתו בעבר אך לא במהלך תקופת המחקר), שתיינים (מעל ל-2-3 משקאות ליום), שתיינים מתונים (1-3 משקאות ליום) וצרכני אלכוהול לעיתים (בתדירות נמוכה יותר מיום בשבוע).

 

החוקרים מצאו כי צריכת אלכוהול מתונה ולעיתים, מפחיתה את היארעות התמותה, בהשוואה להתנזרות.

 

המתנזרים כיום הציגו את שיעורי התמותה הגבוהים ביותר.

 

 

 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007