הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

בדיקת שתן לאבחנת סרטן ערמונית אגרסיבי
9.7.19

מחקר שפורסם בכתב העת BJU International מצא כי בדיקת שתן חדשנית מסוגלת לזהות סרטן ערמונית אגרסיבי חמש שנים מוקדם יותר בהשוואה לשיטות דיאגנוסטיות אחרות.

 

במסגרת המחקר נבדק הביטוי הגנטי של 167 גנים בדגימות שתן של 535 גברים. לאחר מכן הורכב שילוב של 35 גנים שונים שהוגדרו כמסוכנים או כסמנים אותם הבדיקה תאתר ותקטלג.

 

הבדיקה ייחודית בכך שהיא מסוגלת למיין נבדקים לקבוצות סיכון ולכן להדגים את אלימותו של הגידול.

 

החוקרים סיכמו: "הבדיקה מסוגלת לספק מידע דיאגנוסטי טרם תבוצע בדיקה פולשנית כגון ביופסיה, כמו גם מידע פרוגנוסטי לגברים המצויים במעקב פעיל." לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007