הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

משרד הבריאות: נקל על מטופלי הקנאביס הרפואי, נקדם פיקוח על המחירים
7.7.19

משרד הבריאות הודיע היום (ה') כי בכוונתו לקדם פיקוח על מחירי הקנאביס הרפואי הנמכרים כיום ל-46 אלף מטופלים בישראל. במשרד מציינים כי הפיקוח מתוכנן לחול על מטופלים המחזיקים ברישיון לצריכת 50-30 גרם קנאביס רפואי בחודש, וכי ייקבע גם מחיר מירבי עבור ילדים וחולים אונקולוגיים המטופלים בקנאביס רפואי. תקרת המחיר המתוכננת לפיקוח אוכלוסיות היעד עומדת על כ-500 שקל בחודש. 

 

 

 

 

 מאת צלי גרינברג

 
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007