הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

פרוביוטיקה המכילה חיידקי מעיים נפוצים עשויה להפחית את הסיכון לתחלואה קרדיווסקולארית
7.7.19

השערת המחקר הייתה כי תוספים של A. muciniphila חיידק שנתגלה בשנת 2007 כשולט על התפתחות השמנה בעכברים, עשויים להפחית את הסיכון הקרדיווסקולארי. 32 הנבדקים שנתבקשו להתמיד בדפוסי הדיאטה והפעילות הגופנית הרגילים שלהם, חולקו לשלוש קבוצות: הקבוצה הראשונה קיבלה פלסבו, השנייה חיידקים חיים והשלישית חיידקים מפוסטרים.


סה"כ התוספים היו בטוחים ונסבלו היטב. מספר פרמטרים מטבוליים השתפרו בקרב הקבוצות שקיבלו את החיידקים. לאחר שלושה חודשים, החיידקים הפחיתו את הרמות בדם של הסמנים המעידים על דלקת ופגיעה בתפקודי הכבד. יתר על כן, נצפתה ירידה קלה במשקל וברמות הכולסטרול. קבוצת הפלסבו, בניגוד לקבוצות המחקר, הוסיפה להידרדר לאורך תקופת המעקב.

 


 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007