הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ארה"ב מתחילה בניסויים קליניים בחיסון נגד שפעת שנוצר על ידי בינה מלאכותית
7.7.19

ארה"ב תחל בקרוב בניסויים קליניים בחיסון עונתי נגד שפעת שפותח באוניברסיטת Finders שבדרום אוסטרליה. החיסון נוצר על ידי בינה מלאכותית והחוקרים טוענים כי הוא יעיל יותר מהחיסונים המסורתיים המקובלים כיום.

 

על מנת לפתח את החיסון החדש, יצרו החוקרים תוכנת מחשב בשם Sam המזהה את החיסונים שנמצאו יעילים כנגד שפעת ואת אלו שלא. תוכנת מחשב אחרת שכונתה "הכימאי המטורף" סוגלת לייצר טריליוני תרכובות. לאחר מכן, מורכבת רשימה קצרה של 10 התרכובות היעילות ביותר. מהמידע שנאסף מסוגלת Sam להציע מהו החיסון היעיל ביותר.

 

המחקרים בבני אדם יכללו 240 אנשים שתגובתם לחיסון תבחן. לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007