הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

החיסון נגד HPV הביא לירידה דרמטית בהיארעות סרטן צוואר הרחם
7.7.19

מדינות שהטמיעו את תוכנית החיסונים נגד ה- Human Papillomavirus (HPV)  נהנות מירידה דרמטית בהיארעות הזיהומים הנגרמים על ידי הנגיף.

 

Meta analysis של 65 מחקרים מצאה כי, כתלות בגיל ובאבחנה, שיעור הזיהומים ב- HPV וההימצאות של genital warts ירדו ב- 31%-83%. שיעור ההימצאות של נגעים טרום סרטניים הנגרמים על ידי HPV פחת אף הוא מאז הטמעת תוכניות החיסון.

 

יותר מ- 90% ממקרי סרטן פי הטבעת, 70% ממקרי הסרטן בחלל הפה הצוואר והגרון ומעל ל- 60% מסרטני הפין נגרמים על ידי HPV, ציינו החוקרים.

 

החיסון ניתן לרוב לנשים אך מדינות שנקטו גם בחיסונם של גברים צעירים הדגימו השפעה מגנה דרמטית יותר. אף על פי כן, תוכניות החיסון זמינות לרוב במדינות בעלות רמת הכנסה גבוהה כאשר מדינות בעלות רמת הכנסה ממוצעת נמוכה לרוב לא הטמיעו את תוכנית החיסונים. לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007