הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חיים הורביץ: "האישור ליצוא קנאביס מישראל צפוי להגיע בקרוב"
4.7.19

בשיחה עם כתב "כלכליסט" צלי גרינברג, הורביץ דיבר גם על מה שקורה בחברת טבע, כשהוא משקיף על החברה מבחוץ מזה מספר שנים. בנו של אלי הורביץ ז"ל, מעריך שהחברה עושה את מה שנדרש, ואומר שאין להתרגש ממחיר המניה הנוכחי שלה.

 

 

את ההשקעה העשירית שלך עשית בחברת קנאביס. נכנעת לטרנד?

"לא נכנעתי לטרנד. החברה שבחרתי היא מאוד מעניינת מבחינת שווי ויכולות. השתכנעתי שהיא חברה ששווה להשקיע בה. צריך להסתכל בצורה קרה ולראות את הדברים הנכונים. פה ראיתי משהו שמכל הבחינות הוא נכון. חברה ששולטת בכל שרשרת הערך. גם גידול וגם מפעל - שהוא הראשון שקיבל את האישורים בצורת ההסדרה החדשה. כמו כן, יש בה שורה של אנשי פיתוח מהשורה הראשונה, גם מטבע, וגם מתחילה לטוות קשרים בעולם. גייסתי אליה את רה"מ לשעבר, אהוד אולמרט כיועץ.

 

 

 

 

 מאת חזי שטרנליכט

 
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007