הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

האם איכות השינה משפיעה על הצלחת הדיאטה?
4.7.19

מחקר חדש מצא קשר בין היעדר שעות שינה או איכות שינה ירודה וירידה במשקל. הממצאים מראים כי אנשים עם עודף משקל שאינם ישנים היטב יאבדו פחות משקל בהשוואה לישנים היטב.

 

במחקר שארך שנה השתתפו כ- 2000 נבדקים בגיל 65 בממוצע, כל הנבדקים סבלו מעודף משקל או השמנה ומהסינדרום המטבולי (יתר לחץ דם, רמות גבוהות של אינסולין, סבילות נמוכה לגלוקוז ורמות אב-נורמאליות של שומנים בדם).

 

הנבדקים השתתפו בתוכנית לירידה במשקל שכללה דיאטה ים תיכונית דלת קלוריות, פעילות גופנית ושינוי הרגלי החיים, כמו כן נערך מעקב אחר דפוסי השינה של המשתתפים.

 

בתום המחקר נמצא כי נבדקים שדיווחו על דפוסי שינה לקויים איבדו פחות במשקל בהשוואה לנבדקים שדיווחו על דפוסי שינה סדירים, הללו אף הדגימו ירידה פחותה ב- BMI.

 


 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007