הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

שיאנית המחקרים הרפואיים בישראל: "התקדמות מטאורית בטיפול בסרטן"
2.7.19

כשד"ר רוית גבע, 46, סגנית מנהל המערך האונקולוגי באיכילוב סיימה את ההתמחות שלה באונקולוגיה רק לפני 15 שנה, מושגים כמו אימונותרפיה ורפואה מותאמת אישית עדיין לא היו קיימים, חולי סרטן שרדו הרבה פחות שנים, ומנגד מדינות עדיין לא נאלצו להתמודד עם מחירי תרופות שעולים משנה לשנה ומאיימים על תקציבי הבריאות שלהן.

 

עשור וחצי בלבד מאוחר יותר, גבע מעידה כי היתה עדה בשנים הללו למה שהיא מגדירה "התקדמות מטאורית בטיפול בסרטן". לדבריה, "האופציות הטיפוליות שנפתחו בפנינו עשירות מאוד. בגידולים כמו סרטן ריאה, שבעבר כמעט לא היו טיפולים שמתאימים להם — היום יש עושר אדיר של טיפולים. כך גם במלנומה, בגידולי כליה ועוד".לידיעה בדה מרקר >>

 

 

מאת רוני לינדר 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007