הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA מזהיר: האקרים עשויים לפרוץ למשאבות אינסולין
2.7.19

משאבת האינסולין MiniMed 508 ומשאבות האינסולין מסדרת MiniMed Paradigm של Medtronic מוחזרות עקב חששות לבטיחות הסייבר, כך מפרסם ה- FDA. החברה ציינה כי כ- 4000 מטופלים אמריקאים משתמשים במוצרים שיוחזרו.

 

המרכיבים הפגיעים כוללים את התקשורת האלחוטית של המשאבות עם מוצרים אחרים כגון מדים למדידת רמות הסוכר. משתמשים לא מורשים עשויים באופן פוטנציאלי להתחבר למשאבות באופן אלחוטי ולשבש את הגדרותיהן, ובכך לפגוע באספקת האינסולין הסדירה למטופלים.

 

ה- FDA קורה למטופלים לעבור להשתמש במשאבות בטוחות יותר. Medtronic מציעה להחליף את המשאבות הפגיעות במשאבות עם בטיחות סייבר גבוהה יותר. לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007