הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מטה אנליזה חדשה תומכת בקיצור הטיפול ב- DAPT
2.7.19

מחקר חדש שפורסם ב- BMJ תומך בקיצור הטיפול ב- dual antiplatelet therapy (DAPT), לאחר percutaneous coronary intervention (PCI) עם drug-eluting stent (DES).

 

החוקרים ניתחו את תוצאותיהם של 18 מחקרים שהשוו טיפול קצר ב- DAPT (עד שישה חודשים), טיפול סטנדרטי (שנה) וממושך (מעל שנה). להלן עיקרי הממצאים:

 

  • טיפול ממושך הפחית את הסיכונים לאוטם שריר הלב והיווצרות קרישי דם על התומכן – אך הגביר את הסיכונים למוות מגורם לא לבבי, דימום חמור ודימום כלשהוא, בהשוואה לטיפול קצר.
  • טיפול סטנדרטי לא הפחית את הסיכונים לאוטם שריר הלב או קרישי דם בהשוואה לטיפול קצר – אך הגביר את הסיכון לדימומים
  • .תת ניתוח שכלל מטופלים שקיבלו תומכנים מדור חדש מצא כי טיפול ממושך הגביר את הסיכון לתמותה, דימומים חמורים ודימומים כלשהם. לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007