הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- ACIP מפרסמת המלצות חדשות לחיסון נגד HPV
2.7.19

ה- Advisory Committee on Immunization Practices (ACIP) של ה- CDC מעדכנת אתה המלצותיה למתן pneumococcal conjugate vaccine (PCV13) לקשישים. בעבר, המליצה הועדה על PCV13  לכל בני ה- 65 ומעלה. אך לאחרונה החליטה הקבוצה להמליץ על קבלת החלטות משותפת של המטופל והמטפל בנוגע לנחיצות החיסון.

 

כמו כן המליצה ה- ACIP על מתן חיסונים נגד human papillomavirus (HPV) הן לגברים והן לנשים עד גיל 26 שלא חוסנו בעבר. סף הגיל המסוכן עבור גברים עומד כעת על 21 שנים. יתר על כן, הועדה ממליצה כי מבוגרים בגילאים 27-45 שלא קיבלו את כל סדרת החיסונים ידונו עם צוותי הרפואה בנוגע לנחיצות החיסון. לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007