הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

פחות מ- 40% מהאמריקאים נבדקו אי פעם ל- HIV
2.7.19

מרבית המבוגרים האמריקאים אף פעם לא נבדקו ל- HIV – למרות שהקווים המנחים ממליצים על בדיקת סקר אחת לפחות בכל עשור – אלו ממצאיו של מחקר חדש שפורסם ב- MMWR.

 

לאחר סקירת מידע מהשנים 2016-2017 שנאסף במסגרת ה- Behavioral Risk Factor Surveillance System של ה- CDC, מצאו החוקרים כי רק 39% מהמשיבים נבדקו אי פעם ל- HIV. מבין הללו העוסקים בפעילות בסיכון גבוה (לדוגמא, מזריקי סמים), הנדרשים לבצע בדיקה פעם בשנה, 65% לא נבדקו מעולם ורק 29% נבדקו במהלך השנה האחרונה.

 

החוקרים סיכמו: "הנתונים מעידים על הזדמנות שהוחמצה להטמעת ההמלצות לביצוע בדיקות סקר להמצאות HIV." לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007