הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

כרטיס אדום: העונש שקיבלה החברה שהקפיצה מחיר תרופה ל-48 אלף שקל
27.6.19

משרד הבריאות נקט בשבוע שעבר צעד חסר תקדים בניסיון לבלום את הפקעת מחירי התרופות למחלות קשות, והוציא "כרטיס אדום" לחברת תרופות שהקפיצה בן לילה מחיר של תרופה לאחר שרשמה אותה בישראל. המשרד הודיע לקופות החולים כללית ולאומית כי באופן חריג יאפשר להן להמשיך ולייבא תרופה חלופית זולה בהרבה, המכילה את אותו החומר הפעיל, אף שחוקי הרישום בישראל סותרים זאת. זאת הפעם הראשונה שבה מנכ"ל משרד הבריאות מפעיל את סמכותו ומאפשר לייבא תכשיר שאינו רשום בישראל בעוד שקיים תכשיר אחר שכן רשום - מסיבות כלכליות וגם כאיתות לתעשיית התרופות שיש גבול להשתוללות המחירים. בתגובה מאשימה החברה את משרד הבריאות ב"אינטרסים זרים",...לידיעה בדה מרקר >>

 

 

מאת רוני לינדר 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007