הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

Abbvie בונה על הבוטוקס של אלרגן כדי להישאר רעננה
27.6.19

לפני חודשיים פנה מנכ"ל Abbvie ריק גונזלס לעמיתו באלרגן, ברנט סונדרס ובפיו הצעה.

התוצאה של הפנייה הזו התפרסמה אתמול (ג'), כש־Abbvie הודיעה על רכישת אלרגןבעסקת המיזוג הגדולה ביותר של תעשיית התרופות השנה. במסגרת העסקה תרכוש Abbvie את אלרגן ב־63 מיליארד דולר ותספוג 20 מיליארד דולר נוספים בחובות. המחיר משקף פרמיה של 50% על מחיר מניית אלרגן בעת סגירת המסחר ביום שני האחרון. לאחר הכרזת העסקה טיפסה זינקה מניית אלרגן ב־33%, בשעה שמניית Abbvie איבדה 16% ממחירה

 

 

 

 מאת דונאטו מנצ'יני ואראש מסודי, פייננשל טיימס

 
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007