הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- AAP ממליצה על בדיקות סקר לאיתור צריכת אלכוהול בקרב בני-נוער
27.6.19

ה- American Academy of Pediatrics ממליצה לרופאי הילדים לבצע בדיקות סקר לבחינת צריכת אלכוהול בקרב בני נוער.

 

הקבוצה מדגישה את הצורך בהעברת מסרים קבועים וברורים נגד צריכת אלכוהול בקרב קטינים. על צוותי הרפואה להטמיע משטרי התערבות קצרים המתמקדים בצריכת אלכוהול והדרכת המתבגרים ומשפחותיהם בנוגע להשלכות האפשריות העשויות להיות כרוכות בצריכת אלכוהול.

 

על פי מידע שנאסף בשנת 2018 נמצא כי עד סוף כיתה י"ב, 59% מהתלמידים "לגמו יותר ממספר טיפות משקה" ו- 42.9% דיווחו כי היו שתויים לפחות פעם אחת במהלך חייהם. על פי מידע שנאסף בשנת 2017, 9.9% מבני ה- 12-17 ו- 55.9% מבני ה- 18-25 דיווחו כי שתו אלכוהול במהלך החודש הקודם.

 

 

 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007