הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

סן פרנסיסקו עשויה לאסור על מכירת סיגריות אלקטרוניות מכל סוג
27.6.19

סן פרנסיסקו עשויה להפוך לעיר הראשונה בארה"ב שתאסור על המכירה, ההפצה והיצור של סיגריות אלקטרוניות, כך מדווחים אמצעי התקשורת האמריקאים.

 

חבר המפקחים של העיר צפוי להצביע בעד החרמת המוצרים הללו השבוע. באם ההצבעה תעבור ותחתם על ידי ראש העיר, הצעדים יכנסו לתוקף בתוך שבעה חודשים. קמעונאים שיוסיפו למכור סיגריות אלקטרוניות עשויים לעמוד בפני קנס שיעמוד על 1000$.

 

מכירתן של סיגריות רגילות תיוותר חוקית.

  לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007