הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

Bremelanotide אושרה לטיפול בהיעדר חשק מיני בקרב נשים
25.6.19

ה- FDA אישר את bremelanotide (Vyleesi) לטיפול בנשים במנופאוזה הסובלות מ- hypoactive sexual desire disorder.

 

מחקרים שכללו כ- 1200 נשים מצאו כי הללו שטופלו ב- bremelanotide – שהוזרק תחת העור בבטן או בירך 45 דקות לפחות לפני הפעילות המינית – דיווחו על עלייה בחשק המיני בהשוואה לנשים שהזריקו פלסבו.

 

ה- FDA מציין כי אין להשתמש ביותר ממנה טיפולית אחת ביום או שמונה מנות בחודש. יש להפסיק את הטיפול לאחר שמונה שבועות במקרים בהם לא חל שיפור בחשק המיני ובעקה המלווה את הנ"ל.

 

כ- 40% מהנבדקות חוו בחילות, לרוב לאחר הזריקה הראשונה. כ- 1% חוו התכהות של החניכיים והעור. התרופה אף עשויה להעלות את לחץ הדם למשך 12 שעות ולכן אינה מומלצת לסובלות מיתר לחץ דם או מחלה קרדיווסקולארית. לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007